ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ – INTERNATIONAL TALENT COPMPETITION «ВОЛЯ»

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ – INTERNATIONAL TALENT COPMPETITION «ВОЛЯ»

18 листопада відбувся Міжнародний конкурс мистецтв – INTERNATIONAL TALENT COPMPETITION «ВОЛЯ» м.Київ.

Організатори: Громадська організація «Динаміка успіху» ( Public organization «Dynamics of success») та  БО БФ «Українська формула добра» (CHARITABLE ORGANIZATION «Сharity foundation «Ukrainian formula of kindness»).

Мета та завдання конкурсу: Підтримка дітей та сприяння соціальному становленню особистості дитини, забезпеченні й реалізації її прав у громадському житті суспільства під час воєнного стану в країні; підтримка миру та територіальної цілісності України; презентація творчих досягнень обдарованих особистостей; популяризація сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті народу за для зміцнення сучасної української ідентичності; розкриття нових талантів; сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей; удосконалення естетичного виховання дітей і молоді; відродження, збереження і розвиток національних культур; обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів.

Журі гідно оцінили учасників з Молдови, Польщі, Болгарії, США, Чехії та України в номінаціях: вокал, хореографія, інструментальне мистецтво, кіномистецтво, оригінальний жанр, образотворче мистецтво, освіта, спорт та художнє читання. До складу компетентного журі входили зірки, професіонали українського та європейського шоу-бізнесу у різних сферах діяльності (вокалу, хореографії, моди, театру, кіно, освіти, спорту).

Оцінювали конкурсні номери журі у складі:

Довбиш Галина – членкиня та міжнародний вчитель Міжнародного музичного товариства Джузеппе Верді (Гвадалахара,Мексика). стипендіатка Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного мистецтва за авторський проект «Знов весна і знов надії». Лауреатка I Міжконтинентального фестивалю Української патріотичної пісні в Сполучених Штатах Америки United For Ukraine.

Приступа Людмила – митець, художниця, викладач та завідуююча відділом образотворчого мистецтва. Член журі Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, учасниця творчих виставок.

Коновал Тетяна – Артистка академічної хорової капели «Орея» Житомирської обласної філармонії Святослава Ріхтера, викладач мистецьких дисциплін Житомирського державного університету імені Івана Франка, кафедра мистецької освіти.

Борисевич Андрій – засновник та хореограф команди ВORSCH Crеw, Шака така Crеw. Учасник команди Максима Чижевськоro West Danceschool Переможець міжнародних та регіональних конкурсів. фестивалів та контекстів, Учасник майстеркласів відомих хореографів України.

Слесаренко Сергій – голова ГО “Динаміка успіху” співак, переможець Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, композитор.

Мельник Дмитро –  голова БО “БФ “Українська формула добра”, ведучий, співак, лауреат Всеукраїнських та Мiжнародних конкурсів, випускник “Интершкола”, член журi Bсеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Іваненко Богдана –  ведуча масштабних заходів, викладач Миколаївського фахового коледжу культури та мистецтв, випускниця Київського університету культури за спеціальністю диктор, радіоведуча телерадіожурналіст. ведуча телепрограм,

Клімова Леся – старший викладач вищої кваліфікаційної категорії по класу фортепіано. Суддя та член журі Мiжнародних та Всеукраїнських конкурсів

В номінації ВОКАЛ, взяли участь наші студенти, гурток «Науково-мистецька студія», керівник Волошин П.М., які отримали призові місця.

Лауреатом ІІ ступеня стала студентка З/В 161м групи, спеціальності 025 Музичне мистецтво, ОС «Магістр» – Рибчак Анастасія, з українською народною піснею «Ой, не того я співаю».

Лауреатом І ступеня став студент 52 групи ОС «Магістр» спеціальності 025 Музичне мистецтво  – Кликіч Андрій, з піснею «On my own” – Ashes Remain.

Вітаємо переможців та керівника з перемогою, і бажаємо творчих успіхів,  натхнення та подальших перемог на творчій, мистецькій ниві.

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІАНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

Зима приносить веселий настрій та багато теплих родинних свят. Серед них – день Андрія Первозванного. Напередодні, 13 грудня молодь збиралася, розважалася, а дівчата ворожили на свою долю. З нагоди цього свята,

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИНАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ