ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » АННА БІЛІЧЕНКО: “МОЄ ЗАХОПЛЕННЯ – МИСТЕЦТВО ФОТОГРАФІЇ!”

АННА БІЛІЧЕНКО: “МОЄ ЗАХОПЛЕННЯ – МИСТЕЦТВО ФОТОГРАФІЇ!”

Роздрукувати публікацію

Я, Анна Біліченко, навчалась та закінчила ЗОШ №11 імені Миколи Бажана в місті Умань. Зараз навчаюсь в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті мистецтв, спеціальність – образотворче мистецтво, на 3 курсі.

Захоплююсь фотомистецтвом досить давно, щє зі школи. Але рішуче вирішила займатися фоторафією після перегляду таємничих і казкових світлин англійської фотохудожниці Белли Котак. На її фотографіях дівоча краса обрамлена вишуканими костюмами та квітами, що дає неймовірний ефект казковості. Але я розумію, що для подібного фото потрібно багато праці та практики. І за нагоди, радо фотографую друзів та знайомих.

Та найбільше мені подобається робити знімки оточення. Пейзажі та натюрморти, тварини і цікаві постаті… Мене може зацікавити все, що завгодно, адже художники віднаходять красу у непримітних, на перший погляд, речах і подіях… Я мрію подорожувати світом зі своїм фотоапаратом, радо ділитися своїм захопленням з вами! І я хочу, щоб ви оцінили мою працю!

Мистецтво робить світ кращим!

Прокоментуй!  • лютого 7, 2019

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію