ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР – ЛАУРЕАТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ

МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР – ЛАУРЕАТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ

26 грудня в місті Одеса відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль хорового та ансамблевого співу «Вогонь Різдва горить, палає, Колядка поміж всіх лунає» (дистанційний формат).

Захід об’єднав професійні, студентські та аматорські колективи з усієї України. Звання Лауреата фестивалю здобув «Молодіжний камерний хор», художній керівник та дириґент – Оксана Сухецька, концертмейстер – Іван Біленький.

Фестивальні виступи «Молодіжного камерного хору» можна переглянути за посиланнями:

Колектив висловлює щиру подяку за підтримку та сприяння декану факультету мистецтв – І.Г. Терешко та завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва –  В. В. Семенчуку.

Прокоментуй!  • 10 Січня, 2021