ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» НА ФЕСТИВАЛІ У БОЛГАРІЇ ОН-ЛАЙН!

«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» НА ФЕСТИВАЛІ У БОЛГАРІЇ ОН-ЛАЙН!

З 20 по 30 серпня «Молодіжний камерний хор» (художній керівник і диригент – Оксана Сухецька) дистанційно представляв університет і рідне місто Умань на ХV Міжнародному фестивалі «Вместе в ХХІ веке» (Болгарія).

Майже 2000 тисячі виконавців із 40 країн світу стали учасниками творчого он-лайн дійства!

Мистецька зустріч відбулася в рамках Проекту Фонду «Устойчивое развитие Болгарии» під керівництвом Станки Шопової!

Україну представили солісти і творчі колективи з міст: Київ, Харків, Одеса, Умань, Кривий Ріг, Херсон та ін.

Спілкування між керівниками розпалило жагу до творчої самореалізації в таких надскладних умовах сьогодення, а також надихнуло на пошуки нових форм та можливостей для творчої діяльності колективів!

Серед учасників: професіонали і аматори, які об’єдналися для щедрого обміну досвідом, для знайомства з музичною культурою народів світу і такої необхідної підтримки мистетцва в період пандемії!

Вітаємо колектив та керівника із такою важливою подією у їхньому творчому житті! Бажаємо успіху та неспинного розвитку!