ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» НА КАРАНТИНІ

«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» НА КАРАНТИНІ

До пандемії, у грудні 2019 року, колектив зробив аудіозапис на репетиції, не здогадуючись, що вона стане останньою перед паузою на 9 місяців! З надією сподіваємось на відновлення репетиційної роботи і насиченої концертної діяльності «Молодіжного камерного хору» вже найближчими днями!

LEONARD COHEN «HALLELUJAH»!

Керівник колективу – Оксана Сухецька, висловлює щиру подяку завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Василю Семенчуку – за звукозапис, Маргариті Очинській – за монтування відео; усім артистам хору – за надані якісні відео роботи попри усі складнощі!

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

12-13 жовтня 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти:  здобутки, проблеми та перспективи»  Тематичні напрями конференції: Філософський аспект мистецької освіти. Гуманізація мистецької освіти.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, УКРАЇНО МОЯ!»ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, УКРАЇНО МОЯ!»

Кафедра образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету запрошує вихованців та учнів закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів мистецького спрямування віком від 11 до 18 років, а також здобувачів закладів

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 8 жовтня 2013 року в Уманському державному педагогічному