ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ V РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ КОЛЯДОК ТА ЩЕДРІВОК «УМАНСЬКА КОЛЯДА – 2020» У НОМІНАЦІЇ «КРАЩЕ ВОКАЛЬНО-ХОРОВЕ ВИКОНАННЯ (ДОРОСЛІ)

З 15 грудня 2019 року по 19 січня 2020 року в місті Умань проходив V-й регіональний конкурс колядок та щедрівок «Уманська коляда – 2020».

25 лютого в Уманському художньому музеї відбулася урочиста церемонія нагородження учасників конкурсу!

Переможцем у номінації «Краще вокально-хорове виконання (дорослі)» став «Молодіжний камерний хор» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, який виконав «Колядку» Тетяни Власенко в аранжуванні Миколи Гобдича. Солісти – студенти факультету мистецтв – Іван Проданов та Антоніна Юраш, художній керівник та диригент – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Оксана Прокулевич.

Вітаємо учасникі колективу та його керівника з перемогою! Бажаємо подальших творчих успіхів!