ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» ПРИМНОЖУЄ ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ!

«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» ПРИМНОЖУЄ ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ!

«Молодіжний камерний хор» (художній керівник та диригент – Оксана Прокулевич) став лауреатом І премії IV Міжнародного хорового фестивалю-конкурсуODESSA CANTAT”, у категорії “D1 – Камерні хори”, який проходив дистанційно з 29 по 31 травня в м. Одеса.

З 20 по 30 квітня 2020 року «Молодіжний камерний хор» взяв участь у дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей» у Львові, де зайняв І місце в номінації “Вокал. Хори” у віковій групі “Дорослі”.

Колектив висловлює щиру подяку за підтримку та сприяння завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Василю Семенчуку, декану факультету мистецтв – Інні Терешко та Голові профкому УДПУ ім. П. Тичини – Валентину Хитруку.

Вітаємо керівника колективу та учасників із творчими здобутками! Бажаємо натхнення та подальших перемог!