ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ IV ЗАГАЛЬНОМІСЬКОГО КОНКУРСУ КОЛЯДОК ТА ЩЕДРІВОК «УМАНСЬКА КОЛЯДА – 2019»

«Молодіжний камерний хор» факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (художній керівник та диригент – Оксана Прокулевич) став переможцем IV загальноміського конкурсу колядок та щедрівок «Уманська коляда – 2019» в номінації «Наймасовіше виконання».

Колектив виконав твір Ігоря Поклада в аранжуванні Віктора Заволгіна«Коляда».

Вітаємо учасників колективу та керівника з черговою перемогою! Бажаємо подальших успіхів на творчій ниві!