ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» СТАВ УЧАСНИКОМ ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА «ЖАЙВІР СКЛИКАЄ ДРУЗІВ»

“Молодіжний камерний хор” став учасником ХІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю хорового мистецтва “Жайвір скликає друзів”, який відбувся 27-29 квітня 2018 року у місті Львів.

У рамках фестивалю відбувалися цікаві заходи в Актовій залі імені А. Кос-Анатольського на факультеті культури і мистецтв Львівського національного педагогічного університету ім. І. Франка:

1. Семінар-практикум для керівників хорових колективів та учасників ХІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю хорового мистецтва “Жайвір скликає друзів” на тему “Розвиток сучасного хорового мистецтва”, який надзвичайно цікаво та змістовно провела пані Роксоляна Гавалюк – музикознавець, викладач Львівського музичного коледжу ім. С. Людкевича.

2. Майстер клас з академічного вокалу заслуженого діяча мистецтв України, професора Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Олега Івановича Цигилика.

3. Воркшоп від Уляни Горбачевської – співачки, акторки та дослідниці автентичного співу.

Кожен із наших хористів зміг обрати захід до душі, тому усі були цілком захоплені таким дійством.

Також, в рамках фестивалю відбувся конкурс молодих диригентів-хормейстерів, учасниками якого стали: студент 4 курсу 42 групи Віталій Михайленко, клас старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Козій О. М. та магістрант 1 курсу 52 групи Володимир Богуславський, який виборов ІІІ місце, клас старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Козій О. М.!

Впродовж двох днів, окрім майстер-класів, воркшопів та цікавих повідомлень результатів наукових досліджень провідних муикознавців та виконавців Львова, в Будинку органної та камерної музики ділилися своєю майстерністю 29 чудових хорових колективів з різних куточків України: Дрогобича, Трускавця, Львова, Винників, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького та Житомира.

На третій день фестивалю учасників чекав неймовірний дарунок – концерт Муніципального камерного хору “Київ” під орудою Миколи Гобдича!

На завершення триденного свята хорового співу усі учасники фестивалю спільно з Муніципальним камерним хором “Київ” виконали “Молитву за Україну”, диригував Микола Гобдич!