20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» В ОЧІКУВАННІ ЗУСТРІЧІ ІЗ СВОЇМИ ШАНУВАЛЬНИКАМИ!

«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» В ОЧІКУВАННІ ЗУСТРІЧІ ІЗ СВОЇМИ ШАНУВАЛЬНИКАМИ!

«Молодіжний камерний хор», художній керівник та диригент – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Оксана Прокулевич, святкує свій 5-річний ювілей, адаптуючись до нових умов життя та можливостей для колективної творчості.

2 травня було завершено і опубліковано відеокліп на твір Ганни Гаврилець «Тропар до Пресвятої Богородиці» – це абсолютно нова форма роботи для колективу, яка стала єдиним і необхідним варіантом об’єднання учасників хору в умовах пандемії. Адже, так важливо зберегти колектив, бути разом, творити разом, навіть знаходячись на великій відстані.

Робота над кліпом проводилась у кілька етапів: артисти хору знімали свої відео вдома на власні гаджети під аудіозапис, створений і розісланий заздалегідь керівником колективу. Це надзвичайно складний етап роботи, який вимагає серйозної попередньої підготовки кожного співака окремо і колективу в цілому, бездоганного знання хорової партитури, вміння володіти своїм голосом і ряду інших навичок співака-ансамбліста. Артисти пересилали записи керівнику хору, яка опрацьовувала звук, з’єднавши 20 аудіодоріжок в єдине злагоджене хорове звучання. Далі, талановита учасниця колективу – Маргарита Очинська, створила відеоряд з надісланих хористами матеріалів і з’єднавши аудіо і відео, ми отримали артефакт, який вже побачили сотні поціновувачів хорового мистецтва.

Також, на жаль, у зв’язку із карантином «Молодіжний камерний хор» не може працювати у звичному режимі: фестивалі, конкурси, концерти, часті подорожі – звична і така улюблена справа для колективу. Тому, знайшовши альтернативу, яку пропонують безліч організаторів мистецьких заходів, хор взяв участь у дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей», який проходив у період з 20 по 30 квітня 2020 року і отримав І місце в номінації «Вокал. Хори» у віковій групі «Дорослі». 

Сьогодні «Молодіжний камерний хор» працює над створенням відеокліпу на улюблену композицію багатьох наших слухачів – «Hallelujah». Л. Коен. Аранжування Б. Брама, гурту Pentatonix і О. Прокулевич. За роялем імпровізує концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Іван Біленький. Колектив висловлює щиру подяку: завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, доценту В.В. Семенчуку, за звукозапис твору «Hallelujah», який було здійснено 4 місяці тому, в грудні 2019 р., а також за надані комп’ютерні програми та гарнітуру, з допомогою яких здійснювалася обробка звуку «Тропаря до Пресвятої Богородиці»; декану факультету мистецтв доценту І.Г. Терешко, за сприяння в участі у дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей».

Щиро сподіваємося, що неодмінно відбудуться усі заплановані концертні заходи з нагоди 5-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ «Молодіжного камерного хору».

ЗДОРОВ’Я, МИРУ І ДОБРА УСІМ НАМ!

Щиро ваш, «МКХ».

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 грудня свій День народження відзначає кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва Щербіна Інна Василівна. Шановна Інна Василівна! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИНАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

18 вересня 2023 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на платформі Google Meet відбулася настановча конференція з педагогічної практики для здобувачів вищої освіти спеціальності 014.12

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРАХ ТОМСОН REUTERSЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРАХ ТОМСОН REUTERS

Шавновні викладачі та студенти! Компанія Thomson Reuters рада запросити Вас взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science і іншими ресурсами для наукової діяльності, яка