ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МИЙТЕ РУКИ З МИЛОМ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

МИЙТЕ РУКИ З МИЛОМ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

На сьогоднішній день наша держава запровадила цілу низку заходів задля уникнення поширення коронавірусу COVID-19. Утім, покладатися варто й на себе та починати з найпростішого, що ви можете зробити – регулярно мити руки з милом.

Якщо ж ви досі не можете зрозуміти, яка в цьому користь, пригадайте, як часто за день ви торкаєтеся кнопок ліфта, перил, дверних ручок поза власною оселею, вітаєтесь за руку з іншими людьми. Багацько, правда ж?

Руки – це основний шлях прямого контакту зі світом та іншими людьми, а тому «чудове» місце для «тусовки» інфекцій, вірусів та бактерій. Працює все просто: ви привіталися з кимось хворим за руку, а після цього вирішили почухати тією ж рукою обличчя або почистити собі мандаринку. Що може бути далі? Напевно, ви здогадалися!

Тож, студенти факультету мистецтв закликають всіх мити руки з милом та не забувати, коли це важливо робити:

• Перед їжею (навіть перекус рахується!).
  • Після туалету.
  • Повернувшись додому з вулиці.
  • Якщо чхнув або кашлянув у долоньку.
  • Додатково протягом дня, якщо хтось вдома хворіє.

Будьте здорові!