ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “ОБДАРОВАНА РОДИНА – ОБДАРОВАНА ДИТИНА» ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 5-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Нещодавно в рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» традиційно відбувся мистецько-освітній проект «Обдарована родина – обдарована дитина». Цьогоріч проект відсвяткував свій перший ювілей разом з друзями, які були з проектом з першого його випуску. Це хореографічні колективи «Крок вперед», «Дружки-подружки» та новий колектив «Кульбабки», керівником яких є випускниця університету Вікторія Глобчак. Її авторська студія танцю на даний час має три хореографічних колективи і нараховує близько 400 учасників від 3 до 74 років. «Крок вперед» – це 8 дитячих танцювальних груп різного віку, «Кульбабки» – колектив мам маленьких танцівників, «Дружки-подружки» – колектив дорослих, серед яких є матусі та бабусі учасників дитячого колективу Вікторії Глобчак.

Проект «Обдарована родина – обдарована дитина» – має за мету розповідати про талановитих дітей, талановиті родини, талановитих вчителів і ці колективи та їх керівник є яскравим тому прикладом об’єднання величезної кількості сімей магічною силою танцю та харизмою керівника. Це велика танцювальна родина, що об’єднує три покоління людей. Вони є неодноразовими переможцями, володарями Гран-Прі на багатьох фестивалях і конкурсах в Україні та за її межами. А сама Вікторія окрім дипломів та подяк має Нагороду “За служіння мистецтву” та Нагрудний знак “Кращий за професією”. Ця велика танцювальна родина з усіма її багаточисельними сім’ями любить не лише добре працювати, адже, щоб перемагати треба добряче потрудитись у танцкласі, а й відпочивати, адже ніщо так не згуртовує колектив, як спільна праця, перемога та разом проведений час.

Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко та завідувач кафедри хореографії та художньої культури кандидат педагогічних наук, професор Людмила Андрощук подякували учасникам заходу та вручили подяки і пам’ятний подарунок керівнику колективів на згадку про участь у проекті.

Факультет мистецтв дякує Вікторії Глобчак та її колективам за чудову роботу та прекрасний подарунок до 5-річчя мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина – обдарована дитина», керівником та ідейним натхненником якого є кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Зоя Сирота, а сценаристом, режисером та ведучою – викладач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Гекалюк.