ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » МИСТЕЦТВО КЕРАМІКИ

МИСТЕЦТВО КЕРАМІКИ

Роздрукувати публікацію

23 листопада в Музеї культури та побуту Уманщини (відділ Уманського краєзнавчого музею) студент ІІ курсу факультету мистецтв, спеціальності «Образотворче мистецтво» Кукушкін Богдан провів майстер-клас «Мистецтво кераміки» для осіб із вадами слуху.

Богдан спочатку мовою жестів пояснив послідовність виконання роботи, а потім допомагав виконувати вироби в матеріалі. Глина – пластичний матеріал, і в руках майстра вона приймає ті форми, які він їй задає: спочатку це був гладущик для молока, потім – елегантна ваза для квітів… Захоплююче дійство, яке вимагає неабиякої вправності, відчуття матеріалу і просто закоханості в свою справу!

Майстер-клас пройшов у дружній та затишній атмосфері. На згадку про знайомство Богдан подарував усім присутнім свої маленькі сувеніри – глечики. А ще всі учасники змогли забрали із собою виріб, зроблений ними на гончарному крузі. Майстер на згадку про зустріч залишив свою авторську роботу, підписавши її «Для УТОГ від Богдана».

Дякуємо всім учасникам і організаторам майстер-класу! Богдану бажаємо здійснення творчих планів, нових проектів та ідей!

Прокоментуй!  • грудня 3, 2018

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію