ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ ЛЮДМИЛИ НАЙДЮК

МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ ЛЮДМИЛИ НАЙДЮК

27 липня у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» (вул. Небесної Сотні, 31) відбулася презентація персональної виставки живопису “Мистецтво маленьких кроків” Людмили Найдюк, на якій були присутні викладачі кафедри образотворчого мистецтва.

Можна сказати, що це ще одне творче відкриття для Умані! Адже роботи, представлені на виставці, вражають своєю ніжністю, тонким відчуттям колориту, якоюсь надзвичайною гармонією. У пейзажах і натюрмортах ніби звучить мелодія Всесвіту,,, Тут і Венеція, Індія, і, звичайно, рідна Умань!

Людмила Найдюк народилася у 1986 році, в м. Магдебург (Німеччина), в родині військового. Коли їй було півтора роки, родина повернулася в Україну.

Любов до малювання проявилась ще в ранньому дитинстві, та професію обрала іншу. Закінчила Львівський кооперативний коледж, а потім – Міжнародну академію управління персоналом.

Бажання творити ставало все сильнішим, і Людмила почала малювати різними художніми матеріалами. Брала уроки у Марата Школьника, відвідувала майстер-класи професійних художників.  І,  нарешті, мрія здійснилась! Вона презентує результати своєї наполегливої праці, які викликають щире захоплення.

Бажаємо талановитій художниці натхнення, здійснення мрій, нових творчих злетів! Запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва відвідати виставку і отримати естетичну насолоду!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • серпня 1, 2017

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

14.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Вступники, які претендують на отримання сільського коефіцієнта, можуть окрім визначеної Довідки про реєстрацію місця проживання особи завантажувати в кабінет інші документи, що підтверджують термін їх реєстрації в селі. Це необхідно робити у випадку, коли фактичний термін реєстрації вступника в селі перевищує два роки, одн [...]
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СІЛЬСЬКИЙ КОЕФІЦІЄНТ?
13.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
12 липня Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини розпочав прийом заяв про вступ для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (на денній та заочній формах за повним та скороченим терміном навчання) та освітнього ступеня магістра (на денній і заочній формах). Більшість вступників цього року п [...]
УНІВЕРСИТЕТ АКТИВНО ПРИЙМАЄ ЗАЯВИ НА ВСТУП ВІД АБІТУРІЄНТІВ
13.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Рішенням від 11 липня 2018 року Уряд затвердив обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів 2018 року. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України. Його загальний обсяг становить 191 тис. 100 місць. З них 167 тис. 016 місць – [...]
ЦЬОГОРІЧ НАЙБІЛЬШИЙ ОБСЯГ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ – НА ПІДГОТОВКУ ВЧИТЕЛІВ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua