ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЯ ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

18-19 квітня 2019 р. на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін».

Співорганізатори конференції: Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (відділ теорії і практики педагогічної освіти імені академіка І. А. Зязюна), Інститут обдарованої дитини НАПН України (відділ діагностики обдарованості), об’єднання професійних художників (Ізраїль), Комунальний вищий навчальний заклад «Тульчинське училище культури», Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради.

Більше 300 науковців із 9 країн світу (Азербайджан, Ізраїль, Китайська народна республіка, Молдова, Польща, США, Німеччина, Фінляндія, Україна) зацікавилися розвитком педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін.

У рамках конференції відбулися цікаві науково-творчі заходи: виставка керамічних виробів студентів та викладачів факультету мистецтв; пленарне та секційні засідання; мистецький проект «Обдарована родина – обдарована дитина» (за участю хореографічних колективів «Кульбабки», «Крок уперед», «Дружки-подружки», керівник Вікторія Глобчак); тренінг з інтегрованого курсу «Мистецтво» для викладачів та студентів факультету мистецтв методиста КНЗ «ЧОІПОПП» Сергія Головацького.

Учасники конференції відвідали екскурсійні маршрути визначних місць м. Умані (Національний дендрологічний парк «Софіївка», Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань»).

За результатами досліджень науковцями актуальних питань педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін будуть опубліковані матеріали конференції у фахових збірниках УДПУ імені Павла Тичини.

Один коментар до “НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЯ ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»”