ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА БАЗІ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА»

15 березня в рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Мальовнича Україна» (далі Фестиваль).

Фестиваль-конкурс «Мальовнича Україна» покликаний об’єднати дітей та молодь за допомогою мистецтва танцю, задля підвищення рівня соціальної активності молоді, відродження української культури, популяризації аматорської творчості та організації культурного дозвілля. Метою Фестивалю є розвиток та популяризація сучасного хореографічного мистецтва в Україні, створення умов для творчого самовираження дітей та молоді, їх  творчого зростання в галузі хореографічного мистецтва; виявлення та підтримка обдарованих учнів, стимулювання їх до креативної діяльності; розширення творчо-мистецьких зв’язків; виховання підростаючого покоління на кращих традиціях хореографічної культури.

До участі у Фестивалі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл та гімназій, а також студенти коледжів, ліцеїв, училищ та учасники творчих колективів.

До участі у конкурсі допускаються соло, дуети або малі форми всіх напрямів та жанрів.

Участь у Всеукраїнському фестивалі конкурсі «Мальовнича Україна» безкоштовна.

Контактна інформація:

(067) 810-92-98 – Андрощук Людмила Михайлівна, завідувач кафедри хореографії та художньої культури,

(067) 453-18-96 – Сизоненко Ніка Анатоліївна, викладач кафедри хореографії та художньої культури,

(096) 197-22-99, (093) 515-34-18 – Гекалюк Людмила Юріївна, викладач  кафедри хореографії та художньої культури

Заповнені анкети та фонограми прохання надсилати на електронні адреси:

nika_dance27@ukr.net або lgekaluk@gmail.com з темою: «На конкурс Мальовнича Україна»

Деталі можна переглянути у Положенні

Прокоментуй!  • березня 12, 2019