ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ІЗ КАХОЮ ЧИТАІ

ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ІЗ КАХОЮ ЧИТАІ

З метою обговорення освітньої програми «Хореографія», поглиблення та вдосконалення професіоналізму майбутніх хореографів 19 лютого відбулася чергова зустріч викладачів та студентів кафедри хореографії та художньої культури із замісником Народного центру грузинської хореографії, художнім керівником зразкового ансамблю танцю «Колха» (м. Хобі, Грузія) Кахою Читаіа. Гарант проєкту освітньої програми «Хореографія»  – доцент Куценко С. В., члени робочої групи, студенти та Каха Читаіа жваво обговорювали фахові компетенції якими необхідно володіти сучасному хореографу, педагогічний вектор унікальності освітньої програми, участь здобувачів освіти в її розробці. Зустріч пройшла цікаво, плідно та стала корисною як для робочої групи освітньої програми так і для здобувачів освіти.

Також відбувся майстер-клас з грузинського танцю. Учасники заходу мали змогу долучитися до автентичного хореографічного мистецтва Грузії, перейняти досвід та уміння виконувати неординарні та притаманні лише грузинському народу па.

Романтичний «Картулі» та запальний «Мтіулурі» стали основою для вивчення танцювальної культури Грузії. Студенти із великим задоволенням та нестримною цікавістю занурювалися у чарівний світ грузинського танцювального фольклору. Таємнича мова танцю, представлена Кахою Читаіа, таїла у собі специфічні особливості, притаманні грузинському народу.

Викладачі і студенти кафедри хореографії та художньої культури висловлюють глибоку вдячність шановному Каха Читаіа за години спілкування у ритмі грузинського танцю, за неоціненний досвід, переданий у процесі роботи майстер-класу.