ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА БАЗІ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

НА БАЗІ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

25 жовтня на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з Міжнародною участю «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти».

Розпочала пленарне засідання заступник декана факультету мистецтв з наукової роботи, доцент кафедри інструментального виконавства В. Калабська. 

Упродовж пленарного засідання були прослухані доповіді: кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства В. Гусака; аспірантки кафедри хореографії та художньої культури А. Криворотенко; викладача кафедри інструментального виконавства Л. Обманець; магістрантки кафедри образотворчого мистецтва О. Попсуй; заслуженого працівника культури України, доцента, завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва В. Семенчука; кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства Т. Радзівіл; викладача кафедри інструментального виконавства І. Бойко.

На пленарному та секційних засіданнях науковці розкрили актуальні питання науково-методичного та практичного аспектів сучасного мистецтва, серед яких: специфіка виявлення виконавської волі майбутнього викладача-інструменталіста; фахова підготовка хореографів у закладах вищої освіти Європи; формування готовності студентів-піаністів до інструментально-виконавської діяльності; формування естетичного світогляду школярів як психолого-педагогічна проблема; фольклор у полі і кабінеті; основні принципи організації самостійної роботи інструменталістів в умовах вищої мистецько-педагогічної освіти; удосконалення професійної майстерності майбутніх викладачів-піаністів у галузі мистецької освіти та ін.

У рамках конференції відбувся концерт інструментальної музики, у програмі якого звучали твори українських композиторів В. Барвінського, І. Карабиця, Б. Лятошинського, Н. Нижанківського та учасників конференції: старшого наукового співробітника музею театрального, музичного та кіномистецтва України, члена Національної спілки композиторів України А. Кармазіна; наукового співробітника музею театрального, музичного та кіномистецтва України В. Мироненко-Міхейшина; викладача фортепіано Київського інституту музики імені Р. Глієра О. Касаткіної.

Конференція засвідчила високий науково-професійний рівень її учасників, сприяла поглибленню їх творчої та наукової співпраці, з’ясуванню проблем сучасного мистецтва та пошуку шляхів їх вирішення. Матеріали конференції готуються до друку.

Дякуємо всім учасникам за підтримку в організації конференції!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • вересня 28, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

21.02
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
20 лютого 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Педагогіка». В олімпіаді взяли участь 22 студенти, які мають високий рейтинг за результатами навчальної діяльності. [...]
І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ПЕДАГОГІКА»
21.02
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
З нагоди Міжнародного Дня рідної мови в Центральній бібліотеці для дорослих відбулась поетична зустріч «У слові ріднім – голос України і чебрецеві пахощі землі». [...]
УЧАСНИЦЮ УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ЛІТОБ’ЄДНАННЯ ІМЕНІ М.БАЖАНА НАТАЛІЮ КУЧЕРЕНКО НАГОРОДЖЕНО ГРАМОТОЮ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
21.02
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
21 лютого усі нації та народи відзначають Міжнародний день рідної мови, проголошений на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 році в Парижі як день підтримки мовного та культурного різноманіття і багатомовності. [...]
ВІТАЄМО ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ!

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua