НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З МЕТОЮ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРВИННОЇ АКРЕДИТАЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ З ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

З метою проведення первинної акредитаційної експертизи з освітньо-професійної програми Середня освіта (Музичне мистецтво). (Художня культура) зі спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти з 29 по 31 травня 2019 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини працює експертна комісія у складі:

Щолокова Ольга Пилипівна – завідувач кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор, голова комісії;

Черкасов Володимир Федорович – завідувач кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктор педагогічних наук, професор, член комісії.

Експерти розпочали роботу зі знайомства з адміністрацією Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – ректором, професором Безлюдним О. І.

Експерти перевіряють організаційне, навчально-методичне, інформаційне, кадрове забезпечення освітнього процесу, матеріально-технічну базу; проводять комплексні контрольні роботи.