ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛИСЯ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛИСЯ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З 30 березня по 3 квітня 2020 року на факультеті мистецтв відбулися курси підвищення кваліфікації.

Дистанционные курсы по контекстной рекламе

Навчання проводилося дистанційно, за темами:

«Творчий процес роботи з музичним твором як цілісне науково-методичне дослідження» (спеціальність 025 Музичне мистецтво), викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Радзівіл Т.А.;

«Теорія і методика танцю» (спеціальність 014 Середня освіта (Хореографія), викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Куценко С. В.;

«Практикум з художньої творчості» (спеціальність 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Музика О. Я.;

«Передумови і сутність інтеграції у шкільній мистецькій освіті» (спеціальність 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Сирота З. М.

На курсах був зареєстрований 71 слухач з трьох областей України, серед яких і випускники факультету мистецтв: Толобистюк І. Ю. (методист міського відділу освіти); Подопригор С. В. (вчитель музичного мистецтва ЗОШ №3 м. Умань); Іванов В. О. (вчитель музичного мистецтва школи мистецтв Уманської міської гімназії); Ковальська В. В. (вчитель хореографії школи мистецтв Уманської міської гімназії); Муліка Н. В. (вчитель музичного мистецтва ЗОШ №9 м. Умань), Мала М. І. (вчитель хореографії ЗОШ №9 м. Умань) та ін.

Слухачі курсів відповідально віднеслися до виконання поставлених завдань, успішно склали вихідне тестування, поділилися своїм педагогічним досвідом. На особливу увагу заслуговують розроблені слухачами курсів уроки з інтегрованого курсу «Мистецтво», наочний матеріал у вигляді слайдів та презентацій до уроків.

Усім слухачам бажаємо творчого натхнення, й висловлюємо надію, що наша співпраця й надалі буде плідною та ефективною.

Прокоментуй!  • 8 Квітня, 2020