ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

23 листопада 2018 року на факультеті мистецтв відбувся День Відкритих Дверей.

Майбутні абітурієнти ознайомились з освітнім процесом та перевагами навчання на факультеті мистецтв, прослухали лекцію «Успішний абітурієнт 2019» від помічника ректора, доцента кафедри спеціальної освіти С. В. Цимбал-Слатвінської, відвідали майстер-клас з музичного мистецтва «Музичні особливості регіонального фольклору» та майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва «Мистецтво витинанки», які підготували для них викладачі факультету мистецтв.

В рамках Дня Відкритих Дверей відбулась ІІ Всеукраїнська олімпіада з мистецтва учасниками якої стали учні 9-11 класів с. Іванівка, м. Умані, м. Христинівка, м. Голованівськ, м. Жашків, м. Лубни а також студенти Білгород-Дністровського педагогічного училища та Уманського обласного музичного училища ім. П. Д. Демуцького.

Учасники олімпіади вправно презентували свої таланти: сольні танцювальні номери, авторські творчі роботи виконанні в різних художніх техніках, гру на музичних інструментах та вокал.

Для учасників та гостей олімпіади з хореографічного мистецтва студенти кафедри хореографії та художньої культури підготували інтелектуальний квест з хореографії. Мета якого полягала не тільки в перевірці теоретичних знань з хореографії, а насамперед, в отриманні позитивних емоцій від спільної діяльності, в задоволені від спілкування.

Подарунком для переможців олімпіади став спільний концерт за участі творчих колективів факультету мистецтв та Народного ансамблю танцю «Бесарабський сувенір» (м. Білгород-Дністровський).

Щиро вдячні керівнику Народного ансамблю танцю «Бесарабський сувенір», Заслуженому працівнику культури України Мікуліну Івану Івановичу та методисту Білгород-Дністровського педагогічного училища Герасимовій Ірині Миколаївні за плідну співпрацю з факультетом мистецтв! З нетерпінням очікуємо на нові зустрічі!