ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

23 листопада 2018 року на факультеті мистецтв відбувся День Відкритих Дверей.

Майбутні абітурієнти ознайомились з освітнім процесом та перевагами навчання на факультеті мистецтв, прослухали лекцію «Успішний абітурієнт 2019» від помічника ректора, доцента кафедри спеціальної освіти С. В. Цимбал-Слатвінської, відвідали майстер-клас з музичного мистецтва «Музичні особливості регіонального фольклору» та майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва «Мистецтво витинанки», які підготували для них викладачі факультету мистецтв.

В рамках Дня Відкритих Дверей відбулась ІІ Всеукраїнська олімпіада з мистецтва учасниками якої стали учні 9-11 класів с. Іванівка, м. Умані, м. Христинівка, м. Голованівськ, м. Жашків, м. Лубни а також студенти Білгород-Дністровського педагогічного училища та Уманського обласного музичного училища ім. П. Д. Демуцького.

Учасники олімпіади вправно презентували свої таланти: сольні танцювальні номери, авторські творчі роботи виконанні в різних художніх техніках, гру на музичних інструментах та вокал.

Для учасників та гостей олімпіади з хореографічного мистецтва студенти кафедри хореографії та художньої культури підготували інтелектуальний квест з хореографії. Мета якого полягала не тільки в перевірці теоретичних знань з хореографії, а насамперед, в отриманні позитивних емоцій від спільної діяльності, в задоволені від спілкування.

Подарунком для переможців олімпіади став спільний концерт за участі творчих колективів факультету мистецтв та Народного ансамблю танцю «Бесарабський сувенір» (м. Білгород-Дністровський).

Щиро вдячні керівнику Народного ансамблю танцю «Бесарабський сувенір», Заслуженому працівнику культури України Мікуліну Івану Івановичу та методисту Білгород-Дністровського педагогічного училища Герасимовій Ірині Миколаївні за плідну співпрацю з факультетом мистецтв! З нетерпінням очікуємо на нові зустрічі!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • листопада 28, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

22.02
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
18– 20 лютого 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулися заходи, присвячені вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні. [...]
В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ ВШАНУВАННЮ ПОДВИГУ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
22.02
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Нещодавно на факультет фізичного виховання завітали його випускники, в недалекому минулому кращі спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Нині це відомі спортсмени: Майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Василь Шуптар та Майстер спорту України з вільної бороть [...]
ВІДОМІ СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ – ВИПУСКИКИ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УДПУ
22.02
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
На факультеті української філології УДПУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Життя і творчість Павла Тичини: текст і контекст». Конференція приурочена 90-літтю Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яке буде відзначатися в 2020 році. [...]
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЖИТТЯ І ТВОРЧІСТЬ ПАВЛА ТИЧИНИ: ТЕКСТ І КОНТЕКСТ»

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua