ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

23 листопада 2018 року на факультеті мистецтв відбувся День Відкритих Дверей.

Майбутні абітурієнти ознайомились з освітнім процесом та перевагами навчання на факультеті мистецтв, прослухали лекцію «Успішний абітурієнт 2019» від помічника ректора, доцента кафедри спеціальної освіти С. В. Цимбал-Слатвінської, відвідали майстер-клас з музичного мистецтва «Музичні особливості регіонального фольклору» та майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва «Мистецтво витинанки», які підготували для них викладачі факультету мистецтв.

В рамках Дня Відкритих Дверей відбулась ІІ Всеукраїнська олімпіада з мистецтва учасниками якої стали учні 9-11 класів с. Іванівка, м. Умані, м. Христинівка, м. Голованівськ, м. Жашків, м. Лубни а також студенти Білгород-Дністровського педагогічного училища та Уманського обласного музичного училища ім. П. Д. Демуцького.

Учасники олімпіади вправно презентували свої таланти: сольні танцювальні номери, авторські творчі роботи виконанні в різних художніх техніках, гру на музичних інструментах та вокал.

Для учасників та гостей олімпіади з хореографічного мистецтва студенти кафедри хореографії та художньої культури підготували інтелектуальний квест з хореографії. Мета якого полягала не тільки в перевірці теоретичних знань з хореографії, а насамперед, в отриманні позитивних емоцій від спільної діяльності, в задоволені від спілкування.

Подарунком для переможців олімпіади став спільний концерт за участі творчих колективів факультету мистецтв та Народного ансамблю танцю «Бесарабський сувенір» (м. Білгород-Дністровський).

Щиро вдячні керівнику Народного ансамблю танцю «Бесарабський сувенір», Заслуженому працівнику культури України Мікуліну Івану Івановичу та методисту Білгород-Дністровського педагогічного училища Герасимовій Ірині Миколаївні за плідну співпрацю з факультетом мистецтв! З нетерпінням очікуємо на нові зустрічі!

Прокоментуй!  • листопада 28, 2018