ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДСВЯТКУВАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДСВЯТКУВАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

17 листопада на факультеті мистецтв відсвяткували Міжнародний день студента! Повітряні кульки, музика, жарти панували цього дня у вестибюлі нового корпусу. Усі бажаючі мали змогу прийняти участь у безпрограшній лотереї, купивши квиток за символічну ціну. Як відзначили самі студенти, призи були різноманітні та корисні, деякі із гумором: від солодощів до предметів домашнього вжитку.

Студенти 3 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» підготували експозицію «Життя студента, як ми його бачимо», у якій зобразили все, чим багате студентське життя, коли кілька справ виконується одночасно. Всі бажаючі мали змогу сфотографуватися на тлі цього малюнку!.

Дівчата 4 курсу виконували розпис хною. Цінителів цього мистецтва виявилося багато, тому доводилося займати чергу! Але майбутні художники-педагоги-дизайнери працювали невтомно і натхненно, тому навіть найвибагливіші замовники залишились задоволені своїми малюнками!

Студенти спеціальності «Хореографія» влаштували танцювальний флеш-моб у коридорі, піднявши настрій веселим та запальним танцем.

Закінчилось свято солодким чаюванням та обговоренням нових творчих проектів. Для наших першокурсників День студента був продовженням веселої презентації.

Студенти щиро подякували за чудовий настрій ідейним організаторам свята – Грошовик Ірині Сергіївні (заступник декана факультету мистецтв з виховної роботи), Семеновій Олені Віталіївні (заступник завідувача кафедри образотворчого мистецтва з виховної роботи), побажавши викладачам натхнення, терпіння і оптимізму! Ну і, звичайно, побільше талановитих, креативних учнів!