ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

День пам’яті Героїв Небесної Сотні! Нагадаємо, цей день був внесений до календаря особливих дат згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

Викладачі та студенти факультету мистецтв долучилися до відзначення Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Було проведено виховну годину, на якій присутні могли проглянути фільм-хронологію тих страшних подій, а також прослухати виступ учасника Євромайдану, художника-графіка, ілюстратора Власюка Василя Івановича.

По завершенню виховної години присутні вшанували пам’ять про загиблих героїв Революції Гідності хвилиною мовчання!

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!