ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДБУВСЯ МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ЗА МАТЕРІАЛАМИ ІІ ЗИМОВОЇ ШКОЛИ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ДОСЛІДНИКІВ ОСВІТИ «ЄВРОПЕЙСЬКІ ІНДИКАТОРИ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ДОСЛІДЖЕНЬ»

НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДБУВСЯ МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ЗА МАТЕРІАЛАМИ ІІ ЗИМОВОЇ ШКОЛИ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ДОСЛІДНИКІВ ОСВІТИ «ЄВРОПЕЙСЬКІ ІНДИКАТОРИ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ДОСЛІДЖЕНЬ»

Роздрукувати публікацію

25.03.2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на кафедрі хореографії та художньої культури було проведено методичний семінар «Европейські індикатори якості освітніх досліджень». Захід відбувся в рамках проекту УАДО «Европейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні», що співфінансується Програмою Erasmus+ Европейського союзу.

Семінар було організовано Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини спільно з Українською асоціацією дослідників освіти.

Захід відвідало 15 викладачів та 25 студентів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Під час заходу з презентацією виступила Людмила Андрощук, професор кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Доповідач зосередила увагу на таких актуальних питаннях як:

  • Сучасні стандарти академічного письма для молодих дослідників.
  • Університетські рейтинги: інтеграція української вищої освіти до Європейського простору вищої освіти

В кінці заходу учасники ознайомились з напрямами діяльності УАДО та отримали вичерпні консультації з питань залучення до проектів УАДО та Еразмус+.

Черговий методичний семінар «Европейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (понад 50 учасників) буде проведено в рамках VI міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 19 квітня 2019 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Прокоментуй!  • 7 Квітня, 2019

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію