25.03.2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на кафедрі хореографії та художньої культури було проведено методичний семінар «Европейські індикатори якості освітніх досліджень». Захід відбувся в рамках проекту УАДО «Европейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні», що співфінансується Програмою Erasmus+ Европейського союзу.

Семінар було організовано Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини спільно з Українською асоціацією дослідників освіти.

Захід відвідало 15 викладачів та 25 студентів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Під час заходу з презентацією виступила Людмила Андрощук, професор кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Доповідач зосередила увагу на таких актуальних питаннях як:

• Сучасні стандарти академічного письма для молодих дослідників.
  • Університетські рейтинги: інтеграція української вищої освіти до Європейського простору вищої освіти

В кінці заходу учасники ознайомились з напрямами діяльності УАДО та отримали вичерпні консультації з питань залучення до проектів УАДО та Еразмус+.

Черговий методичний семінар «Европейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (понад 50 учасників) буде проведено в рамках VI міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 19 квітня 2019 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Прокоментуй!  • 7 Квітня, 2019