ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДКРИТО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 024 “ХОРЕОГРАФІЯ” ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 02 “КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО”!

Шановні абітурієнти! З радістю повідомляємо вам про відкриття на кафедрі хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нової спеціальності: 024 “Хореографія” галузі знань 02 “Культура та мистецтво”!

Запрошуємо талановитих, амбіційних, творчих абітурієнтів відчути усі переваги навчання мистецтву танцю в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини!

Наш пріоритет – якісна освіта! Ваш вибір – УДПУ імені Павла Тичини!