ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛИСЯ МАЙСТЕР-КЛАСИ З ТАНЦЮВАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ ТА МИСТЕЦТВА СТВОРЕННЯ ПЕРФОМЕНСУ

Освітній процес у нинішніх умовах реформування вищої освіти в Україні передбачає розширення спектру методів формування професійних компетентностей майбутніх педагогів-хореографів. Одним із таких методів, що активно застосовується викладачами кафедри хореографії та художньої культури, є майстер-клас. Майстер-клас – метод навчання, метою якого є процес та результат вдосконалення практичної майстерності осіб, що вже досягли достатнього рівня професіоналізму в цій сфері діяльності.

Традиційно для проведення таких заходів запрошуються фахівці з великим професійним досвідом. Цього разу таким професіоналом для студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини спеціальності «Хореографія» стала завідувачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник культури України – Олена Володимирівна Мартиненко, яка в рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи» провела майстер-класи з танцювальної терапії та мистецтва створення перфоменсу.

Результатом майстер-класів став хореографічний перфоменс «Образи України», презентований студентами спеціальності «Хореографія» на етнофестивалі-ярмарку «Відкритий простір творчості», що відбувся 18 жовтня 2019 року в УДПУ імені Павла Тичини.

Викладачі і студенти кафедри хореографії та художньої культури висловлюють глибоку вдячність Олені Володимирівні та усім викладачам кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету за творчу співпрацю та плідні результати!