ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ УКРАЇНСЬКОГО ТАНЦЮ «ХОРЕОГРАФІЧНА КУЛЬТУРА СЛОБОЖАНЩИНИ»

17 листопада, у Міжнародний день студента, на базі кафедри хореографії та художньої культури (завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук, професор Людмила Михайлівна Андрощук) відбувся майстер-клас із українського танцю «Хореографічна культура Слобожанщини» завідувача кафедри народної хореографії Харківської державної академії культури, заслуженого працівника культури України, доцента, члена Національної хореографічної спілки України, кавалера ордену «Слобожанська слава» – Островської Каріни Володимирівни.

Основою майстер-класу стало вивчення танцювальної лексики Слобідської України в її автентичному характері та манері виконання. Каріна Володимирівна майстерно та професійно поділилася досвідом зі студентами, подарувавши їм незабутні враження та частинку своєї хореографічної культури.

Майбутні педагоги-хореографи з великою цікавістю та захопленням сприймали танцювальний матеріал, щоразу намагаючись вдосконалювати свої вміння під пильним спостереженням професіонала своєї справи.

Студенти і викладачі кафедри хореографії та художньої культури висловлюють щиру вдячність Островській Каріні Володимирівні за професійно проведений майстер-клас, сподіваючись на подальшу творчу співпрацю.

Прокоментуй!  • листопада 18, 2018