ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАСЛУЖЕНИМ ПРАЦІВНИКОМ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ – ОСТРОВСЬКОЮ К. В.

ч17 листопада на базі кафедри хореографії та художньої культури (завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук, професор Людмила Михайлівна Андрощук) відбулася зустріч із завідувачем кафедри народної хореографії Харківської державної академії культури, заслуженим працівником культури України, доцентом, членом Національної хореографічної спілки України, кавалером ордену «Слобожанська слава» – Островською К. В. Каріна Володимирівна переглянула проєкт освітньої програми «Хореографії» та висловила своє бачення підготовки студентів-хореографів. Вона звернула увагу на важливість оволодівання здобувачами освіти педагогічними прийомами передачі своїх ідей, задумів і знань учням-виконавцям. Тому запропонувала в ОП виділити більше кредитів на дисципліну «Теорія і методика роботи з хореографічним колективом».

Каріна Володимирівна провела майстер-клас із українського танцю «Хореографічна культура Слобожанщини»  Основою майстер-класу стало вивчення танцювальної лексики Слобідської України в її автентичному характері та манері виконання. Каріна Володимирівна майстерно та професійно поділилася дсвідом зі студентами, подарувавши їм незабутні враження та частинку своєї хореографічної культури.

Майбутні педагоги-хореографи з великою цікавістю та захопленням сприоймали танцювальний матеріал, щоразу намагаючись вдосконалювати свої вміння під пильним спостереженням професіонала своєї справи.

Студенти і викладачі кафедри хореографії та художньої культури висловлюють щиру вдячність Островській Каріні Володимирівні за професійно проведений майстер-клас, сподіваючись на подальшу творчу співпрацю.