ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

19 травня 2020 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Концертмейстерський клас» студентів-магістрів 66-М групи денної форми навчання, спеціальності 025 «Музичне мистецтво», зі спеціалізації фортепіано. У складі державної екзаменаційної комісії були: заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Сотська Галина Іванівна; декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Олійник Тетяна Іванівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Умрихіна Оксана Станіславівна.

Під час виступу всі студенти-випускники яскраво продемонстрували свої концертмейстерські вміння, виконавши програму на відмінно. Найвищий бал (96) отримала Сенченко Олена Миколаївна, високі бали отримали Мануілова Віта Петрівна, Витяганець Анастасія Володимирівна. На екзамені прозвучали твори Олександри Пахмутової, В’ячеслава Щолокова, Сергія Залізняка.

Вагомий внесок у підготовці студентів до державного екзамену зробили викладачі кафедри інструментального виконавства Олійник Тетяна Іванівна та Бойко Ірина Михайлівна. Особливу подяку висловлюємо солістам Чичерницькій Євгенії, Волошину Олександру та Загородній Ірині.

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва, а професорсько-викладацькому складу та студентству факультету мистецтв нових творчих досягнень!

Прокоментуй!  • 20 Травня, 2020