ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ВИКОНАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ З ФАХУ»

15 грудня 2018 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся державний екзамен «Виконання кваліфікаційної концертної програми з фаху» студентів 69 А-М групи спеціальності 025 «Музичне мистецтво», спеціалізація народні інструменти, духові інструменти, струнні інструменти.

Оцінювала результати студентської підсумкової роботи державна екзаменаційна комісія у складі: Cоцької Галини Іванівни (голова комісії) – доктора педагогічних наук, професора; Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії) – кандидата педагогічних наук, доцента; Радзівіл Тетяни Анатоліївни – кандидата педагогічних наук, доцента; Гусака Владислава Анатолійовича – кандидата педагогічних наук, доцента; Олійник Тетяни Іванівни – кандидата педагогічних наук, доцента; Тарасюк Лесі Михайлівни (секретар) – лаборанта кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва.

На державному екзамені студенти-випускники Дрманіч Йован, Марковіч Дарко та Джорджевіч Александар яскраво продемонстрували свої вміння як солістів-інструменталістів. На екзамені звучала музика різних епох, стилів та жанрів, вітчизняних та зарубіжних композиторів, серед яких, твори Й. С. Баха, С. Коняєва, П. Сарасате, Ю. Шахнова, Я. Табачника та ін. Вагомий внесок у підготовці студентів до державного екзамену зробили викладачі кафедри інструментального виконавства: Гусак Владислав Анатолійович, Радзівіл Тетяна Анатоліївна, Бойко Ірина Михайлівна.

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва та успішного захисту магістерських досліджень! А професорсько-викладацькому складу та студентству факультету мистецтв нових творчих досягнень!