ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ КОМПЛЕКСНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН З ФАХУ ТА ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ

22-23 січня 2018 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен за спеціалізацією (виконання магістерської програми з фаху та диригування оркестром) студентів 62-М групи спеціальності 025 «Музичне мистецтво», спеціалізація народні інструменти, духові інструменти, струнні інструменти.

Екзамен складався з двох частин: «Фах» та «Оркестровий клас та диригування оркестром».

Оцінювала результати студентської підсумкової роботи державна екзаменаційна комісія у складі: Cоцької Галини Іванівни (голова комісії) – доктора педагогічних наук, професора; Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії) – кандидата педагогічних наук, доцента; Олійник Тетяни Іванівни – кандидата педагогічних наук, доцента; Калабської Віри Степанівни – кандидата педагогічних наук, доцента; Радзівіл Тетяни Анатоліївни – кандидата педагогічних наук, доцента; Умрихіної Оксани Станіславівни – кандидата педагогічних наук, доцента; Тарасюк Лесі Михайлівни (секретар) – лаборанта кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін.

Так, 22 січня студенти-випускники Добровецька Тетяна Сергіївна, Косінська Тетяна Вікторівна та Танадай Володимир Леонідович яскраво продемонстрували свої вміння як солістів-інструменталістів. На екзамені звучала музика різних епох, стилів та жанрів, вітчизняних та зарубіжних композиторів, серед яких, твори Й. С. Баха, М. Дремлюги, М. Лисенко-Дністровського, І. Гесслера, А. Пьяццоли, А. Іванова-Крамского, В. Романа та ін. Вагомий внесок у підготовці студентів до державного екзамену зробили викладачі кафедри інструментального виконавства: Радзівіл Тетяна Анатоліївна, Тарасюк Леся Михайлівна, Коваленко Анатолій Сергійович, Бойко Ірина Михайлівна.

23 січня випускники-магістри Тетяна Косінська, Тетна Добровецька (клас диригування кандидата педагогічних наук, доцента Віри Калабської), Володимир Танадай (клас викладача Анатолія Коваленка) склали складову державного іспиту «Оркестровий клас та диригування оркестром». Випускники продемонстрували гарну підготовку, чому сприяв проведений 21 грудня 2017 р. концерт оркестру народних інструментів факультету мистецтв (художній керівник – Віра Калабська). У програмі звучали твори С. Гулака-Артемовського, Р. Козака, Г. Свірідова, Й. Тамаріна, І. Шамо, В. Палійчука. Прикрасою концерту стали виступи солістів: кандидата мистецтвознавства Наталії Пижʼянової (вокал), Світлани Бурлаки (скрипка), Антона Нетребенка (кларнет), Юлії Трубіциної (фортепіано), Івана Килимника (вокал).

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва та успішного захисту магістерських досліджень! А професорсько-викладацькому складу та студентству факультету мистецтв нових творчих досягнень!