ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ НА ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР»

18 квітня 2023 року у дистанційному режимі відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» 66-м групи денної форми навчання кафедри інструментального виконавства ОПП «Музичне мистецтво (Інструментальне виконавство)» та «Музичне мистецтво (Фортепіано)».

Основною метою заходу було з’ясування стану виконання випускних кваліфікаційних робіт (якості підготовки, відповідності вимогам, готовності до перевірки у програмі «Anti-Plagiarism») у рамках науково-дослідної теми кафедри «Вітчизняна та зарубіжна мистецько-педагогічна спадщина (кінець ХІХ – початок ХХІ сторіччя» (0115 00071), що входить до плану науково‑дослідної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У складі комісії були: завідувач кафедри, доцент Тетяна РАДЗІВІЛ; доценти кафедри: Тетяна ОЛІЙНИК, Оксана УМРИХІНА, Анатолій КОВАЛЕНКО.

Магістранти у своїх доповідях презентували комісії основні положення власних досліджень, вислухали і прийняли до відома зауваження, рекомендації і побажання викладачів у контексті вдосконалення змісту, оформлення та якості робіт для перевірки у програмі «Anti-Plagiarism» і належної презентації їх під час державної атестації. Комісія засвідчила належний рівень досліджень здобувачів освіти.

ВІТАЄМО ДАР’Ю НАЮК З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ EMINENCEВІТАЄМО ДАР’Ю НАЮК З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ EMINENCE

Наприкінці лютого у м. Познань відбулося засідання відбіркового комітету, на якому розглянули документи кандидатів на участь у проектах EMINENCE та EMINENCE ІІ, співкоординатором яких є УДПУ. Загалом у конкурсі взяли

ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Шановні колеги, дороге студентство! Щиро вітаємо Вас з державним святом України ‒ Днем Конституції. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.