ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ НА ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР»

26 квітня 2021 року дистанційно в режимі он-лайн відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» 268 групи заочної форми навчання кафедри інструментального виконавства ОПП «Музичне мистецтво (Інструментальне виконавство)» та «Музичне мистецтво (Фортепіано)».

Основною метою заходу було з’ясування стану і якості підготовки та виконання магістерських досліджень у рамках науково-дослідної теми кафедри «Вітчизняна та зарубіжна мистецько-педагогічна спадщина (кінець ХІХ – початок ХХІ сторіччя» (0115 00071), що входить до плану науково‑дослідної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У складі комісії були: кандидати педагогічних наук, доценти Радзівіл Тетяна Анатоліївна, Олійник Тетяна Іванівна, Умрихіна Оксана Станіславівна, Калабська Віра Степанівна, Коваленко Анатолій Сергійович.

Магістранти презентували комісії основні положення своїх досліджень у доповідях, вислухали та прийняли до відома висловлені зауваження, рекомендації, побажання у контексті вдосконалення змісту, оформлення та якості робіт для перевірки у програмі Антиплагіат та належної презентації їх під час державної атестації. Комісія засвідчила належний рівень досліджень.