НА КАФЕДРІ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВИХ ДИСЦИПЛІН ВІДБУВСЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ ЯК ОСНОВА РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА»

14 березня 2018 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорових дисциплін відбувся регіональний науково-методичний семінар «Творче мислення як основа розвитку креативності майбутнього вчителя музичного мистецтва», організатором якого виступила доцент Козій Ольга Михайлівна.

Зі змістовними доповідями виступили: завідувач кафедри, доцент Семенчук Василь Васильович, викладачі кафедри, вчителі музики ЗЗСО, студенти факультету мистецтв. На семінарі обговорювалась проблематика історичного аспекту творчого розвитку особистості у мистецькій освіті, формування навичок творчої діяльності та самостійного мислення майбутнього вчителя музичного мистецтва, художньо-естетичні аспекти вокально-хорової підготовки студентів, сучасні гуманістичні тенденції мистецької освіти. Дана тематика зацікавила аудиторію, що призвело до подальшого жвавого обговорення.

Викладачі та студенти зможуть використати результати наукових досліджень у своїй професійній діяльності та подальших наукових працях. Доповіді в подальшому будуть опубліковані в збірниках праць факультету мистецтв. Семінар допоміг зробити нові кроки в дослідженні засад розвитку мистецької освіти.

Прокоментуй!  • березня 16, 2018