ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА КАФЕДРІ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВИХ ДИСЦИПЛІН ВІДБУВСЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ ЯК ОСНОВА РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА»

НА КАФЕДРІ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВИХ ДИСЦИПЛІН ВІДБУВСЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ ЯК ОСНОВА РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА»

Роздрукувати публікацію

14 березня 2018 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорових дисциплін відбувся регіональний науково-методичний семінар «Творче мислення як основа розвитку креативності майбутнього вчителя музичного мистецтва», організатором якого виступила доцент Козій Ольга Михайлівна.

Зі змістовними доповідями виступили: завідувач кафедри, доцент Семенчук Василь Васильович, викладачі кафедри, вчителі музики ЗЗСО, студенти факультету мистецтв. На семінарі обговорювалась проблематика історичного аспекту творчого розвитку особистості у мистецькій освіті, формування навичок творчої діяльності та самостійного мислення майбутнього вчителя музичного мистецтва, художньо-естетичні аспекти вокально-хорової підготовки студентів, сучасні гуманістичні тенденції мистецької освіти. Дана тематика зацікавила аудиторію, що призвело до подальшого жвавого обговорення.

Викладачі та студенти зможуть використати результати наукових досліджень у своїй професійній діяльності та подальших наукових працях. Доповіді в подальшому будуть опубліковані в збірниках праць факультету мистецтв. Семінар допоміг зробити нові кроки в дослідженні засад розвитку мистецької освіти.

Прокоментуй!  • березня 16, 2018

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію