ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ ОБГОВОРИЛИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНУ МУЗИЧНУ КУЛЬТУРУ КРАЇН-УЧАСНИЦЬ НАТО

30 листопада на факультеті мистецтв відбувся круглий стіл «Інструментальна музична культура країн-учасниць НАТО» присвячений відзначенню в 2017 р. 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

Варто відзначити, що науковий захід був організований і проведений молодими науковцями: учасниками студентського наукового гуртка «Колективне музикування у підготовці майбутніх виконавців-інструменталістами» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Віра Калабська) та Радою молодих науковців факультету мистецтв.

З доповідями виступили: голова Ради Молодих науковців факультету мистецтв, кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Наталія Пиж’янова (Україна-НАТО: історія відносин), магістрант кафедри інструментального виконавства 1 року навчання Владислав Іванов (видатні виконавці на ударних інструментах Великої Британії ХХ століття), магістрант кафедри інструментального виконавства 1 року навчання Олександр Денисенко (колективне гітарне мистецтво країн Європи: історія та стилі).

У рамках круглого столу був організований перегляд художнього фільму «Україна-НАТО» для студентів факультету мистецтв, а також планується екскурсія до Музею ракетних військ стратегічного призначення (м. Первомайськ).