ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ, ПРОФЕСОР, АКАДЕМІК БОРИС КОЛНОГУЗЕНКО ПРОВІВ ОНЛАЙН ЛЕКЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ 1 КУРСУ

Уже стало традицією на факультеті мистецтв долучати провідних фахівців в мистецькій галузі до проведення занять, майстер-класів, вебінарів, семінарів для здобувачів вищої освіти.
Колногузенко Борис Миколайович – народний артист України (1999), професор (1996), академік (2004), Почесний громадянин Харківської області, декан факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури, директор і хореограф театру народного танцю «Заповіт».

4 та 11 листопада 2020 року в межах вивчення теми «Провідні балетмейстери України» відповідно до робочої програми дисципліни «Історія хореографічного мистецтва» відбулись он-лайн лекції Бориса Миколайовича Колногузенка в Google Meet для студентів першого курсу факультету мистецтв спеціальностей 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія).
Колногузенко Борис Миколайович – провідний фахівець в галузі хореографічного мистецтва в Україні та світі. Він є автором близько 60 підручників, навчально-методичних посібників. Борис Миколайович лауреат 16 міжнародних конкурсів в Україні, Росії, Польщі, Болгарії, Німеччині, Угорщині, Іспанії, Португалії. За значний внесок в становлення та розвиток хореографічного мистецтва в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини в 2013 році Колногузенку Борису Миколайовичу Вченою радою університету присвоєно звання «Почесний професор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини».
Борис Миколайович присвятив свої лекції історії створення та становлення театру народного танцю «Заповіт» Харківської державної академії культури.

Репертуар колектив створено з великою любов’ю до України, тому що більшість номерів колективу присвячені традиціям та культурі України. Серед досягнень колективу перемоги у І та ІІ Всеукраїнських конкурсах народної хореографії ім. Павла Вірського, Всеукраїнському конкурсі народної хореографії ім. Героя України Мирослава Вантуха, трьох міжнародних конкурсах танцю народів світу «Веселкова Терпсихора», Міжнародному конкурсі хореографічного мистецтва «Одеські перлинки», Міжнародному Московському конкурсі на краще виконання народного танцю серед професіоналів «Лідер року», Міжнародному фестивалі «Фольклорне літо Іспанії-2008», міжнародних фестивалях-конкурсах хореографічного мистецтва в Росії, Білорусі, Польщі, Словаччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Німеччині, Бельгії, Болгарії, Італії, Іспанії, Португалії, Нідерландах, Люксембургу, Сполучених Штатах Америки.

Харківський театру народного танцю «Заповіт» в цьому році виповнилося 30 років.
Адміністрація факультету мистецтв щиро дякує Борису Миколайовичу за співпрацю!