ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАШІ ДИРИГЕНТИ – ЛАУРЕАТИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

НАШІ ДИРИГЕНТИ – ЛАУРЕАТИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

Студенти факультету мистецтв стали Лауреатами VI Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Musical Power» у номінації: «Диригентське мистецтво». Цього року, зважаючи на світову пандемію COVID-19, фестиваль відбувся у дистанційному режимі.

Журі, у складі: Рубена Толмачова (диригента, співака, композитора, заслуженого артиста України, художнього керівника народного художнього колективу хорової капели хлопчиків та юнаків «Дзвіночок», доцента Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, автора проєктів хорових фестивалів «Музичні зустрічі», «Різдвяний передзвін», «Літня дитяча хорова асамблея», члена журі міжнародних конкурсів «Слов’янський базар», «Поющий мир»), Сергія Савенка (головного хормейстера Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного, диригента, викладача Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, керівника відділення Одеської області ВГО «Спiлки Музикантiв України», президента ГО «Українська хорова асоціація», члена Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреата міжнародних і всеукраїнських конкурсів), Максима Тимошенка (ректора Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, доктора філософії, професора, заслуженого діяча мистецтв України, члена ГО «Українська хорова асоціація»), Катерини Міхелькіс (хормейстерки, докторки наук, професорки, членкині ради директорів Македонського наукового товариства, засновниці і директорки Міжнародної асоціації ART IN ORG.), Євгенії Бондар (заслуженої діячки мистецтв України, доцента, завідувачки кафедри хорового диригування Одеської національної музичної академії ім. А. В.  Нежданової, кандидатки мистецтвознавства, лауреатки міжнародних та всеукраїнських конкурсів, керівнички дитячого хору «Solo musica»), Дениса Чаусова (заслуженого артиста Молдови, викладача Академії музики, театру і образотворчих мистецтв Молдови, керівника молодіжного хору «Кантемус», диригента Молдавського національного симфонічного оркестру Радіо і Телебачення Молдови, лауреата міжнародних конкурсів), Світлани Постолакі (старшої викладачки кафедри художнього виховання, завідувачки вокально-хорової секції Бєльського університету ім. А. Руссо, директорки Міжнародного хорового фестивалю-конкурсу «Свято хору» м. Бєльці), Юлії Пучко-Колесник (кандидатки мистецтвознавства, професорки Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, керівнички дівочого хору Київської спеціалізованої музичної школи імені М. Лисенка, лауреатки міжнародних та всеукраїнських конкурсів, членкині ГО «Українська хорова асоціація») високо оцінило виступи студентів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та нагородило відзнаками.

Турчак Олександр – Лауреат ІІ ступеня в категорії CI: I-ІІ курс музичної академії / університету мистецтв (клас старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Оксани Сухецької. Концертмейстери: Олена Ільніцька та Іван Біленький).

Бойко Вікторія – Лауреат ІІІ ступеня в категорії – D3: IV курс – педагогічного університету (клас старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Оксани Сухецької. Концертмейстери: Олена Ільніцька та Іван Біленький).

Вітаємо Олекандра і Вікторію та їх викладача і концертмейстерів з перемогами! Бажаємо творчих сил та натхнення для нових звершень!