ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАТАЛІЯ ПИЖ’ЯНОВА ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ УКРАЇНУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ВОКАЛІСТІВ «INTERNATIONAL VIRGILIJUS NOREIKA COMPETITION FOR SINGERS»

Доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Пиж’янова Наталія виборола право представляти Україну на Міжнародному конкурсі вокалістів “International Virgilijus Noreika Competition for Singers”.

Онлайн трансляція конкурсу відбудеться 5 вересня за посиланням: https://noreika.link/en/b/contest/index
На конкурс було відібрано 95 вокалістів з різних країн світу. Крім Наталії Пиж’янової нашу країну представлятиме 8 учасників, серед яких артисти Львівського й Київського національних театрів опери та балету, народні артисти України.

Пиж`янова Наталія є однією з шести артисток меццо-сопрано, що приймають участь у конкурсі та єдиною представницею України з таким типом голосу.

У відбірковому турі Наталія Пиж`янова виконала програму, яка включала віртуозну арію гніву Bradamante – «Vorrei vendicarmi» з опери «Alcina» Г.Ф. Генделя, першу арію Даліли з опери «Samson et Dalila» К. Сен-Санса та романсу Поліни з опери «Пікова дама» П. Чайковського.

В наступному турі Н. Пиж`янова представить арії з опер французьких та італійських композиторів.

Бажаємо Наталії Володимирівні успіху та творчих звершень!