Головна » НОВИНИ САЙТУ » ВИСТАВКА БОРИСА ЯЦЮКА — «ЧАС, ЩО ТЕЧЕ КРІЗЬ НАС»

ВИСТАВКА БОРИСА ЯЦЮКА — «ЧАС, ЩО ТЕЧЕ КРІЗЬ НАС»

1 червня в Уманському художньому музеї  відбулося відкриття  персональної виставки уманського художника, філософа та щирого патріота Бориса Яцюка — «Час, що тече крізь нас».

На виставку завітали студенти ІІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта  (Образотворче мистецтво) та викладачі кафедри образотворчого мистецтва.

До експозиції авторської виставки Бориса Яцюка «Час, що тече крізь нас» увійшло майже сто робіт — малярські твори, графіка, інсталяції, плакатне мистецтво. У своїх роботах автор ставив за мету висвітлити всі проблеми, що існують на сьогоднішній день, показати глибину української культури, землі, традицій, які захищають воїни на сході. І зробити посил уманцям — проблеми, які стосуються архітектури міста, духовного та естетичного розвитку.

Привітати художника з такою знаковою подією прийшли очільники міста, рідні, колеги – художники, друзі, поціновувачі образотворчого мистецтва.

Запрошуємо відвідати виставку, отримати естетичну насолоду та заряд потужної енергетики. Виставка працює з  9:00 до 18:00, щодня, крім понеділка та вівторка, за адресою: вул. А. Кизила 2

7 Червня, 2022

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ