ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НЕЗАБАРОМ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»

НЕЗАБАРОМ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»

Шановні викладачі, дорогі студенти, гості сайту! Нагадуємо, що 7 квітня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було оголошено фотоконкурс «Дівчина з обкладинки»!

Голосування триватиме до 00:00 год. 17 квітня. Усім бажаючим надана можливість віддати свій голос за кожне фото, яке сподобалось не більше одного разу і з одного пристрою!

Після завершення голосування результати буде висвітлено на сайті факультету мистецтв протягом дня 18 квітня.

Учасниця, яка набере найбільше голосів, отримає в подарунок від адміністрації факультету ФОТОСЕСІЮ від талановитого фотографа В’ячеслава Раушенбаха.

Проголосувати за учасниць, фото яких сподобались найбільше можна натиснувши на банер фотоконкурсу в сайтбарі сайту.

Запрошуємо підтримати наших красунь, віддавши свій голос!

І пам’ятайте, дівчата, ви – неперевершені! Всім успіху!