ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НЕЗВАЖАЮЧИ НА КАРАНТИН СТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ АКТИВНО ПРАЦЮЮТЬ НАД УДОСКОНАЛЕННЯМ СВОЄЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

Фізична підготовка в хореографії – процес виховання фізичних якостей, які є необхідними для успішного оволодіння хореографічними вправами, елементами, з’єднаннями і цілими танцювальними композиціями.

Розвитком фізичних якостей у цьому виді діяльності потрібно займатись систематично, тому дистанційне навчання не є перешкодою у розвитку студентів-хореографів.

Так, на заняттях з дисципліни «Гімнастика та методика навчання віртуозних рухів» (викладач – Тандитна Ірина Сергіївна) студенти активно працюють над удосконаленням своєї фізичної підготовки. Студент-хореографи розуміють важливість оволодіння рядом фізичних якостей, розвиток і удосконалення яких є основним завданням дисципліни.

Прокоментуй!  • 14 Квітня, 2020