Головна » Новації в умовах прийому до ВНЗ

Новації в умовах прийому до ВНЗ

Вступ-2022

(Новації)

ОС «Бакалавр» (на основі ПЗСО)

Реєстрація на ДПА у формі ЗНО – з 1 лютого до 1 березня 2022 року.

Реєстрація на основну сесію ЗНО – з 1 лютого до 9 березня 2022 року.

Учасник може обрати не більше ніж 5 навчальних предметів, 4 з яких обираються як ДПА (українська мова, математика, історія України/іноземна мова та останній на вибір).

До 29 квітня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань

Дати проведення основної сесії ЗНО:

фізика 23 травня
хімія 26 травня
українська мова, українська мова і література 31 травня
математика, математика (завдання рівня стандарту) 3 червня
іспанська мова, німецька мова, французька мови 6 червня
англійська мова 7 червня
історія України 10 червня
географія 14 червня
біологія 17 червня

Оприлюднення результатів ЗНО – до 30 червня 2022 року.

Для вступу до вишу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (двох у випадку проведення творчого конкурсу).

У 2022 році під час вступу до вишу приймають сертифікати ЗНО 2019, 2020, 2021 та 2022 років.

Випускники шкіл мають можливість обрати між сертифікаційною роботою з української мови та української мови і літератури (українська мова – на окремі спеціальності передбачені Умовами вступу).

Випускники ЗЗСО та учні (слухачі, студенти) ЗПТО, ВО, що здобувають ПЗСО повинні обрати українську мову як обов’язковий предмет для проходження ДПА у формі ЗНО.

Змінено час виконання сертифікаційних робіт:

• українська мова – 150 хвилин;
  • українська мова і література – 210 хвилин.

ДПА (дворівневе)– ОБОВ’ЯЗКОВО, ЗНО (однорівневе)– НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ

Рівень стандарту – результат буде за школою 1-12 балів за рівень СТАНДАРТУ.

Якщо випускник ЗЗСО не планує вступати до ЗВО – виконує тест на оцінювання базових компетентностей (оцінка 1-12 балів за ДПА).

Якщо планує вступати до ЗВО – виконуються завдання на оцінювання базових компетентностей та завдання поглибленого рівня (оцінка 1-12 балів – ДПА та 100-200 – ЗНО).

Зошит містить – 28 завдань – 150 хвилин.

Профільний рівень – результат буде за школою 1-12 балів за ПРОФІЛЬНИЙ рівень. Пишеться тест на оцінювання базових компетентностей та завдання поглибленого рівня (оцінка 1-12 балів – ДПА та 100-200 – ЗНО).

Зошит містить – 34 завдання – 210 хвилин.

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко