ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НОВІ ВИКЛИКИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ: ТВОРЧИЙ ДІАЛОГ З ЕРІКОМ ВІТАКЕРОМ ТА БЕНОМ БРАМОМ

Залишаючись вдома, професорсько-викладацький склад кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва активно розвивається та підтримує тісний зв’язок зі студентством, використовуючи найрізноманітніші методи для комунікації.

11 квітня старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Оксана Валеріївна Прокулевич стала учасником відео-конференції з одним із найвідоміших композиторів сучасності Еріком Вітакером та знаним на весь світ своїми популярними роботами аранжувальником Беном Брамом.

Бен Брам, автор численних аранжувань для гурту «Pentatonix», серед яких – «Hallelujah», Леонарда Коена, у вільній та доступній формі поділився особливостями своєї роботи з мелодіями, сучасними принципами утворення багатоголосся на основі популярних тем.

Працюючи з нотним редактором та демонстрацією екрана, уміло користуючись засобами конференц-зв’язку, композитор-аранжувальник Бен Брам наочно продемонстрував усі етапи своєї роботи з музичною композицією, щедро поділившись цікавою практичною інформацією, яку наші студенти, за бажанням, зможуть використовувати у професійній практичній діяльності.

Легендарний Ерік Вітакер – композитор, автор численних, відомих на увесь світ хорових та оркестрових творів, диригент, оратор, володар Греммі, автор актуальної сьогодні ідеї створення віртуального хору, яким ще у 2009 році зумів об’єднати 185 співаків із 12 країн, співпрацював із Гансом Циммером над створенням мелодії русалок до фільму «Пірати Карибського моря: На дивних берегах» поділився з учасниками історією створення подібних новаторських проєктів. Слід зауважити, що 5 віртуальний хор Еріка, об’єднав більше 8000 голосів зі 120 країн світу.

Ерік Вітакер розповів про особливості власного композиторського письма, концепцію застосування кластерів у своїй творчості, про дружбу та співпрацю з Чарльзом Ентоні Сільвестрі, а також про сучасне хорове мистецтво та перспективи його розвитку в умовах сьогодення та в майбутньому.

Навіть в сучасних умовах музиканти не залишаються осторонь важливих подій в Україні та світі, а продовжують активно розвиватися та завжди знаходитися у пошуку нових шляхів для творчої самореалізації.

Прокоментуй!  • 13 Квітня, 2020