ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НОВИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ПО ТВОРЧОСТІ СЕСТЕР ГОМЕНЮК

НОВИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ПО ТВОРЧОСТІ СЕСТЕР ГОМЕНЮК

Творчість народних майстринь Ірини та Софії Гоменюк має свої значні доробки. Адже вони виконували не лише настінні розписи – пейзажі, вазони, диванні килимки – це лише частина з того що писали майстрині. А які дивовижні назви мають їх картини: «Весняна красуня», «Гості злітаються на обід», «Літуни», «Модніки», «Подружки», «Ракети», «Танцюючі квіти» тощо.

11 вересня в Уманському краєзнавчому музеї викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна провела майстер-клас із настінного розпису по творчості Ірини та Софії Гоменюк. Новий майстер-клас і новий формат. Цього разу учасники розписували загальний фриз на квіткову тематику. Незважаючи на те що полотно фризу було спільним для всіх учасників та кожен розписував свою частинку. «Юні народні умільці» опановували техніку набивання трафаретом. Хочеться відмітити, що кожна частинка розпису не схожа на іншу адже кожен учасник відтворював свій творчий світ та показав свої вміння.

В кінці майстер-класу, учасники, на згадку про гарно проведений час забрали із собою частинку творчості сестер Гоменюк у власному виконанні, поділивши велике полотно на окремі частинки.

Дякуємо всім учасникам та організаторам проєкту «Диво на стіні» за участь та запрошуємо на подальші мистецькі випробування.