ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ОБГОВОРЕННЯ ПРОГРАМ ПРАКТИК ЗА ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

4 жовтня 2021 року відбулося обговорення програм практик за освітніми програмами спеціальностей 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 025 Музичне мистецтво, 014 Середня освіта (Хореографія), 024 Хореографія із відповідальною за практики в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, канд. пед. наук, доцентом Оксаною Гнатюк.

На обговоренні були присутні гаранти освітніх програм та відповідальні за практики на факультеті мистецтв: канд. пед. наук, професор кафедри образотворчого мистецтва Микола Пічкур, канд. пед. наук, професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Ольга Музика, канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна Радзівіл, канд. пед. наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Зоя  Сирота, канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Ольга Бикова, канд. пед. наук Олена Семенова, канд. пед. наук, доцент Олена Побірченко, канд. пед. наук, доцент Анатолій Коваленко, канд. пед. наук Вікторія Сизоненко, концертмейстер Ольга Хижко.

Присутні обговорили нагальні проблеми, з якими зіштовхуються при проходженні практики у школі студенти-практиканти, а також під час акредитації спеціальності. Викладачі задавали запитання і отримували вичерпні відповіді від відповідальної за практики в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Прокоментуй!  • 5 Жовтня, 2021