ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА

Після закінчення школи, кожна людина обирає свій подальший шлях. Обирає те, з чим буде далі йти по життю. Так як людина творча, я обрала для себе найкращий, на мій погляд, факультет – мистецько-педагогічний, спеціальність – хореографія.
На перший погляд, людині, яка нічого не знає про хореографів, може здаватися, що це звичайні групи як і інші: якась група дружніша, якась навпаки. Та коли хоча б трошки зазирнути глибше, можна багато чого цікавого дізнатися, тому пропоную прожити хоча б один день життям студента-хореографа.
Кожний день як і у всіх людей починається в когось з гарного настрою, а в когось і не дуже. Так, як у студента-хореографа перша пара завжди танцювальна і всі стають однією сім’єю, то, звичайно, вже з’являється посмішка «на всі 32». Адже заряд енергії у хореографів дуже великий!

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФАОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА

До речі, хореографа можна впізнати по трьом речам: перша – це танцювальна форма, друга – це завжди зібране волосся, третя – яблуко. На кожній парі, кожного дня ми розминаємося, повторюємо вже пройдене та вивчаємо щось нове. До цього ми ставимося серйозно, так як поважаємо працю наших педагогів. На кожній перерві ми знайдемо з чого посміятися самі, а то й підключаємо наших педагогів. Ось так і проходять наші пари.

Але це ще не все, існують у нас два ансамблі – це народний ансамбль «Яворина» (керівник ‒ Куценко Сергій Володимирович) та ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник ‒ Андрощук Людмила Михайлівна). Кожного дня, ми йдемо на ансамбль майже одразу після пар. Ансамбль, особливо для мене, ‒ це всі пари, складені разом. Там ми виконуємо та вивчаємо нові елементи, трюки, нові танці. Кожен ансамбль – це відкриття наших можливостей, пізнання свого тіла, своїх м’язів, пізнання себе. Кожного дня хореографи працюють над собою, досягають нових результатів. Після ансамблю ми як «вижаті лимончики», але все ж таки задоволені плідною працею!
Та окрім повсякденного життя, ми приймаємо участь у різних фестивалях, концертах, виставах, постановках, конференціях, флеш-мобах, тому наше життя наповнене різними емоціями та барвами!

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА

Наші педагоги задоволені нами, а ми – ними! Прийшовши сюди, ці пари, ці ансамблі зробили нас великою дружньою сім’єю на чолі з нашими педагогами-батьками!

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА

Ми щиро вдячні їм за їхню підтримку, за допомогу, за терпіння, за їх знання, які вони передають нам!!! І від усіх хореографів хочу побажати Вам міцного здоров’я, творчої наснаги та гарних студентів, які б і надалі цінували Вашу плідну працю! Дякую Вам за те, що Ви в нас є! Ви найкращі!

Студентка ІІ курсу спеціальності «Хореографія» Вікторія Шульга

3 thoughts on “ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА”

1. Дуже гарна саття! Все сказане чиста правда!(особливо про яблуко)

2. Ця стаття прямо в точку, читав з такою насолодою, це просто та зі смаком!!!

3. Ми всі -- дійсно велика родина! Адже спільна творча діяльність дуже зближує людей!!! Наші студенти -- найкращі!!! Працювати з вами -- суцільне задоволення!!!:)))))