ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ НА ТЕМУ «ЧИ ЗДАТНА УКРАЇНА НА ВЛАСНИЙ ГЕОПОЛІТИЧНИЙ ПРОЕКТ: МІСІЯ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ В ГЛОБАЛІЗОВАНОМУ СВІТІ»

На виконання резолюції заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації С.М. Овчаренка до листа депутата Черкаської обласної ради О.Г. Лоткова від 27Л 1.2017 № 8-45 повідомляємо, що науково-дослідним інститутом українознавства Міністерства освіти і науки України спільно з Недержавним аналітичним центром «Українські студії стратегічних досліджень» оголошено Всеукраїнський конкурс есе для молодих науковців на тему «Чи здатна Україна на власний геополітичний проект: місія України та національні інтереси в глобалізованому світі».

До конкурсу приймаються оригінальні, не опубліковані раніше, відредаговані роботи у вигляді есе, що містять власні обґрунтовані міркування, ідеї та світогляд. До участі запрошуються молоді дослідники ― студенти, аспіранти, молоді вчителі та науковці. Термін подання робіт на конкурс до 15 грудня 2017 року в електронній формі на поштову скриньку bandera.chvt@ukr.net.

Передбачено 3 премії для переможців: призовий фонд 70000 грн.

Вимоги до оформлення есе: обсяг 15 ― 25 тис. знаків, шрифт Times New Roman, кегль 14 міжрядковий інтервал 1,5. У правому верхньому кутку першого аркуша ― П.І.П. автора, курс (клас) та місце навчання (роботи). Назва есе. Назва документа має виглядати: Конкурс__Прізвище автора.

До статті додається супровідна сторінка з такими персональними даними автора: П.І.П., місце навчання (роботи), курс (клас), рік народження, контактний телефон, e-mail.

Підбиття підсумків Конкурсу 20 січня 2018 р.

Нагородження переможців під час V Бандерівських читань 3 лютого 2018 р. у місті Києві.

Своїм рішенням журі може відзначати окремі роботи додатково.

Роботи переможців будуть опубліковані в збірнику матеріалів V Бандерівські читання.

Положення про конкурс додається (Додаток 1 на 5 арк. в 1 прим).

За додатковою інформацією звертатися за тел.: 0679611662, 0979863144, 0674414601.