ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НАЙТАЛАНОВИТІШИМ МОЛОДИМ ВЧЕНИМ

Департамент науково-технічного розвитку МОН України оголошує про прийом документів претендентів на здобуття Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Подання заявок: до 15 березня 2019 року.

Премія присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень на науково-технічних розробок.

Щороку присуджується 20 премій у розмірі 20 тисяч гривень кожна.

На здобуття Премії можуть висуватись роботи, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення, а претендентам на присудження Премії станом на 1 квітня 2019 року має бути менше 35 років.

Перелік документів для участі в конкурсі:

1. Супровідний лист закладу вищої освіти.
  2. Коротке резюме.
  3. Том 1 – документи.
  4. Том 2 – робота.
  5. Додаткові примірники анотації роботи.

Про подання претендентів та їх робіт на присудження Премії Верховної Ради України

Прокоментуй!  • лютого 7, 2019