ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР В ЧОЛОВІЧУ ТА ЖІНОЧУ ГРУПИ «МОЛОДІЖНОГО ХОРУ» ДЛЯ ПОСТАНОВКИ СЦЕНІЧНОЇ КАНТАТИ КАРЛА ОРФА «CARMINA BURANA»

УВАГА!

Оголошується набір в чоловічу та жіночу групи «Молодіжного хору» для постановки сценічної кантати Карла Орфа
«CARMINA BURANA»

Прослуховування відбудуться у:
• середу 18 жовтня о 12:35 та о 15:30;
• п’ятницю 20 жовтня об 11:00

в АКТОВІЙ ЗАЛІ МУЗИЧНОГО КОПУСУ Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

До прослуховування запрошуються бажаючі віком від 18 років зі знанням музичної грамоти!

Хормейстер та керівник проекту –
викладач кафедри музикознавства та