ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ГРУПИ ЗІ ЗМІСТУ ТА ЯКОСТІ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

16 жовтня відбулося онлайн-засідання групи зі змісту та якості освіти за спеціальністю 014. Середня освіта (Образотворче мистецтво) ініційовано керівником групи, кандидатом педагогічних наук, доцентом, завідувачем кафедри образотворчого мистецтва – Музикою Ольгою Яношівною.

У обговоренні взяли участь всі члени групи: Пічкур Микола Олександрович – кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини; Дунаєва Ліна Володимирівна – вчитель першої категорії, вчитель образотворчого мистецтва, мистецтва та художньої культури Уманського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» Уманської міської ради; Половець Діана Станіславівна – вчитель вищої категорії, вчитель образотворчого мистецтва Уманської загальноосвітньої школи №5 імені
В.І. Чуйкова Уманської міської ради; Юрійчук Ганна Іванівна – директор Уманської дитячої школи мистецтв; Нижник Людмила Михайлівна – вчитель вищої категорії, вчитель мистецтва та художньої культури Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 14 Уманської міської ради; Устенний Євген Андрійович – голова студентської ради факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та інші стейкголдери (викладачі з інших ЗВО, студенти). Зокрема, активну участь в обговоренні брала завідувач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну ЦДПЦ ім. В. Винниченка, кандидат педагогічних наук, доцент, член Спілки дизайнерів України Тетяна Стрітьєвич.

На засіданні обговорили зміст і структуру освітньо-професійних програми на 2020-2021 навчальний рік,  перелік навчальних дисциплін, професійні компетенції та результати навчання. Зокрема, було вирішено оновити загальні компетенції, уточнити загальний обсяг обов’язкових і вибіркових компонентів та кількість заліків як форми контролю, збільшити кількість та урізноманітнити дисциплін вільного вибору (в тому числі з інших ОП) згідно з оновленим Положенням про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти.