ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ У «СТАРІЙ УМАНІ»

ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ У «СТАРІЙ УМАНІ»

3 жовтня, напередодні Дня народження нашого міста, у виставкових залах державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація виставки учасників творчого об’єднання «Арт-Умань».

Свій творчий доробок у різних мистецьких жанрах представили на широкий загал понад 50 авторів, доля яких тісно пов’язана з Уманню. Це відомі й знані уманські художники, скульптори, архітектори, майстри декоративно-прикладного мистецтва (Віктор Лісаченко, Олександр Шевчук, Борис Яцюк, Віталій Крижанівський, Ігор Хасіятулін, Василь Власюк, Віталій Дубчак та інші), а також талановита молодь, яка лише розпочинає свій творчий пошук.

Серед учасників виставки – викладачі, випускники та студенти нашого університету: Ярослав та Лілія Чижевські, Лариса Гоменюк, Зоя Шишковська, Анна Юрійчук, Ольга Музика, Ольга Гервас, Володимир Харитонов, Ольга Коваленко, Владислав Москальчук, Анастасія Шепета та інші).

Запрошуємо усіх, небайдужих до прекрасного, відвідати творчий звіт уманських митців! Виставка триватиме до кінця жовтня, ДІАЗ «Стара Умань», вулиця Небесної сотні, 31.

Прокоментуй!  • жовтня 6, 2019